پدیده در تمام شهرها پلمپ است جز اهواز

فاقد دیدگاه 57 Views

به گزارشNدیدنا به نقل از  اهواز نوین:شرکت پدیده اخیرا اقدام به راه اندازی نمایندگی های خود در شهرهای مختلف ایران از جمله شیراز، اهواز،یاسوج، قزوین، گلستان و… کرده و ا ازطریق تبلیغات گسترده ای در سطح شهرهای بزرگ ، اقداماتی در جهت  فروش سهام خود داشته است.

بنا بر اخبار منتشر شده در رسانه ها برخی دفاتر فروش سهام شرکت پدیده شاندیز بعلت تخلفات مالی و نداشتن مجوز رسمی در مشهد، قزوین ، گلستان  و چند شهر دیگر با حکم قانونی پلمپ و این شرکت از هرگونه فعالیت و تبلیغات در رسانه ها مکتوب ، مجازی و صدا و سیما منع شده است،اما متاسفانه مطلع شده ایم دفتر پدیده در اهواز همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد.

به گفته منبع آگاه در پیگیری از مقامات قضایی استان مطلع شده ایم که دفتر نمایندگی فروش سهام پدیده شاندیز در اهواز در شرایط فعلی در حال بررسی احراز فعالیت قانونی یا غیر قانونی بودن این شرکت از سوی مقامات قضایی است ،با توجه به وضعیت مبهم سهام و سهامداران شرکت پدیده شاندیز و شرایطی که برای این شرکت پیش آمده ، دفاتر نمایندگی آنها در اهواز همچنان به فعالیت خود ادامه می دهند.

انتظار میرود در شرایط فعلی با توجه به اقداماتی که در خصوص پلمپ دفاتر فروش سهام در سایر استان های کشور اتفاق افتاده ، تا مشخص شدن وضعیت فعالیت این شرکت در اهواز ،جهت اطلاع رسانی به مردم  و دقت بیشتر در خرید و فروش سهام شرکت مذکور شاهد اقدامات جدی تری باشیم.

لازم به ذکر است،پیش از این نیز با دستور دادستان عمومی و انقلاب مشهد ، گلستان،شیراز و قزوین فعالیت های این شرکت دراین شهر ها متوقف و از تبلیغات آن جلوگیری شده بود

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
١٢(°C)
وزش باد ٢(mph)
فشار ٣٠.٠۴(in)
محدوده دید ١.٠(mi)
رطوبت ٣٠.٠۴(in)