شهردار دزفول خبر داد:

چند تقاطع غیر همسطح جدید در دزفول احداث می شود

فاقد دیدگاه 147 Views

با نظر کارشناسان و مشاور ترافیک از سوی شهرداری پیشنهاد شد که روگذر مسطحی بر روی گذر بلوار فتح المبین – شریعتی احداث شود تا گره ترافیکی این محل که بعلت غیر فنی بودن فاصله دوربرگردان ها ایجاد شده؛ رفع شود.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری دزفول، ‌دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان دزفول به ریاست فرماندار با حضور اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری ویژه دزفول تشکیل شد.
در این جلسه ضمن بررسی مصوبات جلسات گذشته و اقدامات انجام شده شهردار دزفول چند پیشنهاد ویژه جهت رفع گره های ترافیکی و تسهیل رفت و امد جهت تصویب به شورای ترافیک ارائه شد.
مهندس کرمی نژاد در حاشیه این جلسه در جمع خبرنگاران گفت: همانگونه که در گذشته بارها تأکید کرده ایم رفع گره های ترافیکی از اولویت های شهرداری دزفول است چون برخی گره های ترافیکی در موارد متعدد موجب بروز تصادقات و صدمات جسمی و حتی جانی می شود.
وی در خصوص پیشنهادات شهرداری گفت: با نظر کارشناسان و مشاور ترافیک از سوی شهرداری پیشنهاد شد که روگذر مسطحی بر روی گذر بلوار فتح المبین – شریعتی احداث شود تا گره ترافیکی این محل که بعلت غیر فنی بودن فاصله دوربرگردان ها ایجاد شده رفع شود.
شهردار دزفول افزود: با توجه به نزدیکی بیش از حد میدان رودبند به پل سوم و ترافیک این محل خصوصاً در رورزهای پایانی هفته و روزهای تعطیل، تصادفات متعددی در این محل حادث می شود که متاسفانه طی سال گذشته ۵ نفر از شهروندان بر اثر تصادف در این محل جان خود را از دست داده اند از این رو با نظر مشاور در حال طراحی تقاطع غیر همسطح رودبند جهت رفع این معضل ترافیکی هستیم.
همچنین مهندس کرمی نژاد از اتصال بلوار غدیر (انتهای کوی سعدی) به بلوار شهید آهو زاده خبر داد و تصریح کرد: علاوه بر این طی بررسی های بعمل آمده توسط کارشناسان شهرداری و مشاور ترافیک در حال طراحی، احداث روگذر تقاطع صفی آباد و زیرگذر در تقاطع بلوار آیت اله مدرس می باشیم.
شایان ذکر است که  در جلسه شورای ترافیک شهرستان ، طرح تعریض پل جنب پمپ های سبیلی در جاده زیباشهرو همچنین تعریض پل جاده سنجر  به تصویب حاضران رسید.
در این جلسه رئیس پلیس راهور خرم آباد – اندیمشک از فعالیت ها و پروژه های شهرداری دزفول در خصوص افزایش ضریب امنیت راه های شهری و برون شهری و همچنین رفع گره های ترافیکی تقدیر و تشکر کرد.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
٢١(°C)
وزش باد ١۴(mph)
فشار ٢٩.٨٧(in)
محدوده دید ٠.٩(mi)
رطوبت ٢٩.٨٧(in)