مدیر توزیع نیروی برق دزفول خبر داد

کاهش تلفات انرژی در دزفول با اصلاح شبکه برق کوی آیت‌الله مدرس

فاقد دیدگاه 49 Views

محسن نمازی‌فر پیش از ظهر امروز در بازدید از پروژه‌های اصلاح شبکه آیت‌الله مدرس و نصب سلول‌های خورشیدی اظهار کرد: با توجه به گستردگی این شهرستان به لحاظ جغرافیایی و دارا بودن هشت شهر اقماری و داشتن تعداد بیش از ۱۲۶ هزار مشترک برق، بیش از ۲ هزار و ۶۵۰ کیلومتر شبکه و ۳ هزار و ۹۱۵ دستگاه ترانس می‌توان به وسعت شبکه توزیع برق آن پی برد.

وی اضافه کرد: با در نظر گرفتن چنین حجم عظیمی از شبکه از یکسو و سرعت پیشرفت و گسترش دزفول از سوی دیگر، تعداد بسیار زیاد پروژه‌های این مدیریت در بخش توسعه و اصلاح توجیه‌پذیر بوده و مستلزم نگاه ویژه به آن است.

مدیر توزیع نیروی برق دزفول افزود: یکی از بارزترین پروژه‌های در دست اقدام این مدیریت در حال حاضر اصلاح شبکه برق کوی آیت‌الله مدرس بوده که با اصلاح آن در قالب فازهای ۱، ۲ و ۳ میزان تلفات انرژی در این منطقه پرجمعیت به پایین‌ترین حد خود در چند ساله اخیر خواهد رسید.

نمازی‌فر، همچنین حضور مدیرعامل شرکت برق در محل اجرای پروژه و بازدید میدانی وی را بسیار موثر دانست و ایجاد انگیزه بیشتر در مدیران زیرمجموعه برای اجرای پروژه‌های سنگین را مهمترین نتیجه این بازدید برشمرد.

وی در پایان از نصب سلول‌های خورشیدی در چندین مسجد، مدرسه و به‌ویژه بقعه متبرکه حضرت محمدبن موسی کاظم آقا سبزقبا (ع) و همچنین ساختمان مرکزی برق دزفول خبر داد.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Light Rain
٢٠(°C)
وزش باد ٢(mph)
فشار ٢٩.٧٢(in)
محدوده دید ۴.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٧٢(in)