کشف ۴ کیلو و ۳۰۰ گرم شیشه در اندیمشک

فاقد دیدگاه 16 Views

فرمانده انتظامی اندیمشک از کشف ۴ کیلو و ۳۰۰ گرم ماده مخدر شیشه از سوداگران مرگ در این شهرستان خبر داد.

اکبر کروندی امروز اظهار کرد: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی و همکاری اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) مقدار چهار کیلو و ۳۰۰ گرم ماده مخدر شیشه از قاچاقچیان مواد مخدر در این شهرستان کشف شد.

وی افزود: قاچاقچیان قصد انتقال محموله مواد مخدر از غرب کشور به استان خوزستان را داشتند که در ورودی این شهرستان و در عملیات تعقیب و گریز به دام افتاده و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی اندیمشک اضافه کرد: در این رابطه سه نفر متهم دستگیر شده که با تشکیل پرونده و برای طی مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند، ضمن این که تعداد دو دستگاه خودرو سواری نیر از متهمان توقیف شد.

کروندی خاطرنشان کرد: شهرستان اندیمشک به دلیل موقعیت استراتژیک و گلوگاه پل زال نیز به عنوان ورودی شمالی استان یکی از راه‌های ترانزیت مواد مخدر به استان خوزستان و سایر استان‌های کشور است و ما نیز تمام تلاش خود را برای جلوگیری از ورود مواد افیونی به خوزستان از این مسیر به‌کار بسته‌ایم.

وی در پایان عنوان کرد: از شهروندان تقاضا داریم که در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، سریعا با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته تا در کمترین زمان ممکن موضوع توسط همکاران ما مورد بررسی قرار گیرد.
مرجع / فـارس

سرویس : آخرین خبرها

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
٢١(°C)
وزش باد ١۴(mph)
فشار ٢٩.٨٧(in)
محدوده دید ٠.٩(mi)
رطوبت ٢٩.٨٧(in)