شهردار دزفول:

گامی تازه برای رسیدن به شهر الکترونیک

فاقد دیدگاه 15 Views

مذاکرات متعددی با بخش خصوصی در جهت تحقق شهر الکترونیک و افزایش رضایتمندی شهروندان صورت گرفته است.
به گزارش دیدنا ، محمدرضا کرمی نژاد  بعد از اتمام جلسه ای که با سرمایه گذاران بخش خصوصی داشت اعلام کرد: از آنجا که هدف شهرداری دزفول جلب رضایت و آسایش شهروندان محترم می باشد، برآن شدیم تا با مشارکت بخش خصوصی در راستای ایجاد شهر الکترونیک جهت رفاه حال شهروندان گامی نو برداریم.
وی ادامه داد: اولین اقدامات صورت گرفته در زمینه حمل و نقل شهری خواهد بود که این امر موجب می شود تا شهروندان با امنیت مالی و آسایش بیشتر ، سفرهای درون شهری داشته باشند. با توجه به سهم قابل توجه ناوگان تاکسیرانی و اتوبوسرانی در سفرهای درون شهری، هوشمند سازی این ناوگان‌ها با نصب بیش از هزار دستگاه کارت خوان اولین اقدام برای رسیدن به شهر الکترونیک است.
وی در ادامه از نصب ۵ پله برقی جهت بالابردن امنیت جانی شهروندان بر مسیرهای پر تردد خبر داد.
شهردار دزفول خاطر نشان کرد: همچنین قصد داریم با نصب و توسعه دستگاه های کارت خوان در بخش های مختلف شهروندی از جمله پارک ها، محل بازی‌های کودکان، پارکینگ‌ها ، مجتمع‌های ورزشی، کلیه مکان‌هایی که شهروندان با آن‌ها در ارتباطند ، آسایش و امنیت را به ارمغان آوریم و به سوی شهر الکترونیک گام برداریم.
شهردار دزفول در پایان افزود: انعقاد قرارداد و تفاهم نامه با بخش خصوصی گام مهمی در مسیر رسیدن به دزفول توسعه یافته و مدرن خواهد بود. در حال حاضر انبوهی از خدمات مختلف در حوزه‌های عمران و توسعه شهری به شهروندان از سوی شهرداری ارائه می گردد که انعقاد این تفاهم نامه‌ها با بخش خصوصی جهت سرمایه‌گذاری در بخش ارائه خدمات الکترونیکی می تواند شهرداری را به اهداف و برنامه های توسعه ای خویش نزدیک‌تر کند.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
٢١(°C)
وزش باد ١٨(mph)
فشار ٢٩.٧۵(in)
محدوده دید ٠.۵(mi)
رطوبت ٢٩.٧۵(in)