افزایش سرقت مسلحانه در صفی آباد

گلایه مردم صفی آباد از افزایش ناامنی در این شهر

فاقد دیدگاه 247 Views

به گزارش دیدنا،طی روزهای گذشته تماس های مکرری از طرف مردم شهر صفی آباد در بخش مرکزی دزفول با این پایگاه خبری انجام شد که نقطه مشترک تمام این تماس ها گلایه و اعتراض نسبت به ناامنی های اخیر در این شهر تازه تاسیس شده می باشد.
حسن یکی از شهروندان صفی آباد که سال ها در این منطقه شغل کشاورزی داشته است می گوید: این روزها وضعیت امنیتی منطقه بسیار نامطلوب شده است به نحوی که حتی شاهد تیراندازی افراد ناشناس در روز روشن در پارک محل تفریح خانواده ها در شهر بوده ایم و البته موارد متعددد دیگری که بعضا به دستگاه های زیربط نیز اطلاع داده شده است.
مهدی از نیروهای حراست یکی از شرکت های بخش مرکزی که در صفی آباد ساکن است نیز این اظهارات را تایید می کند و با اشاره به سابقه این منطقه عنوان می کند: صفی آباد  از قدیم الایام از جمله امن ترین مناطق شمال خوزستان بوده است ولی در چند ماه اخیر شاهد افزایش شدید سرقت مسلحانه در شهر بوده ایم.
همچنین دیگر شهروندان این شهر معتقدند که شورای تامین شهرستان دزفول هر چه سریعتر می بایست فکری به حال این وضعیت کند چرا که ادامه این روند در روحیه مردم این منطقه اثر بسزایی دارد.
به نظر می رسد تقویت و تجهیز کلانتری مستقر در این شهرستان و همکاری نیروهای مردمی و بسیج می تواند بخش عمده ای از این مشکل را حل کند.
منبع: رهیاب

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز ابری
٢۴(°C)
وزش باد ٩(mph)
فشار ٢٩.۶٣(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
رطوبت ٢٩.۶٣(in)