امام جمعه دزفول:

یادواره سابقون مبارز و شهدای انقلاب در دزفول برگزار می‌شود

فاقد دیدگاه 44 Views

به گزارش دیدنا،” حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی قاضی دزفولی” روز دوشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی دزفول افزود:طبق فرموده مقام معظم رهبری شورای فرهنگی به عنوان یک قرارگاه فرهنگی باید در مقوله جنگ نرم مقابل توطئه های دشمن ایستاده و به شکل کاربردی عمل نماید.
وی با اشاره به پیچیدگی تهاجم فرهنگی دشمن افزود:شورای فرهنگ عمومی از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و وظیفه ای حساس و در عین حال اثر گذار بر عهده دارد.
امام جمعه دزفول با تذکر به دستگاههای اجرایی مبنی بر هماهنگی برنامه های فرهنگی خود با شورای فرهنگ عمومی دزفول افزود:اینکه یک اداره کل بدون هماهنگی با شورای فرهنگ عمومی دزفول برای این شهرستان جنگ شادی ، جشنواره و سایر برنامه های فرهنگی تدارک ببیند قابل قبول نیست.
رییس شورای فرهنگ عمومی دزفول در ادامه با گرامیداشت دهه فجر افزود:دهه فجر فرصتی برای تبیین اهداف و دستاوردهای نظام اسلامی است که باید از این فرصت به خوبی در راستای روشنگری و اطلاع رسانی بهره گرفت.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران با گذشت قریب به چهار دهه جایگاه بلندی در معادلات جهانی پیدا کرده است افزود: نظام اسلامی ایران به جهان ثابت کرده که دین اسلام به عنوان آیین نجات بخش بشریت قادر به پاسخگویی به تمام نیازهای جامعه بشری می باشد.
حجت الاسلام قاضی دزفولی در ادامه با تشریح پیشینه درخشان تاریخی و انقلابی مردم دزفول افزود:بخشی از تاریخ انقلاب اسلامی در دزفول رقم خورده است که باید این تاریخ برای نسل جوان تبیین شود.
وی با اشاره به برگزاری یادواره سابقون مبارز و شهدای انقلاب اسلامی دزفول در هشتم بهمن ماه در دزفول افزود:این یادواره فرصتی برای تبیین تاریخ انقلاب اسلامی در دزفول بوده که باید با شکوه خاص با حضور اقشار مردم برگزار شود.
رییس شورای فرهنگ عمومی همچنین از برگزار کنندگان این همایش خواست تا مراقبت کنند این همایش مورد سوء استفاده تبلیغاتی انتخاباتی برخی نامزدها قرار نگیرد.
از دو هزار و ۶۰۰ شهید شهرستان دزفول ۲۸ تن در دوران انقلاب و در مبارزه با رژیم پهلوی به شهادت رسیدند.
ایرنا

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز ابری
٢٣(°C)
وزش باد ٩(mph)
فشار ٢٩.۶٣(in)
محدوده دید ۴.٠(mi)
رطوبت ٢٩.۶٣(in)