با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی؛

۱۴۳۸ واحد مسکن مهر در دزفول افتتاح شد

فاقد دیدگاه 358 Views

با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر و مسئولان استانی و شهرستانی ۱۴۳۸ واحد مسکن مهر در شهرستان دزفول افتتاح و به متقاضیان واگذار شد.

به گزارش دیدنا بنقل از شبکه خبری دز(دز ان ان)، مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان ظهر امروز شنبه در آئین بهره برداری از این واحد های مسکونی در منطقه مهرشهر دزفول در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با تلاش شورای مسکن استانداری خوزستان و فرمانداران و با وجود تمام محدودیت ها خوشبختانه امسال ۱۰ هزار واحد مسکن مهر در استان خوزستان به بهره برداری رسیدند.

منوچهر رحمانی افزود: در همین راستا امروز با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر، هفت هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر در ۱۲ شهر استان به بهره برداری رسیدند.

وی گفت:  به دلیل اینکه شهرستان دزفول با  برخورداری از هزار و ۴۸۰ واحد بیشترین افتتاحیه واحدهای مسکن مهر را داشت به عنوان شهر پایلوت برای افتتاحیه با حضور مسئولان استانی و کشوری انتخاب شد.

اتمام ۴۰ هزار واحد مسکن مهر در سال آینده

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان اتمام ۴۰ هزار واحد مسکن مهر در استان را مهمترین هدف سال آینده برشمرد و گفت: پیش بینی می شود ۵۰ درصد این واحدها به علت نداشتن متقاضی مشمول بخشنامه وزارت راه وشهرسازی  شوند.

رحمانی با بیان اینکه ۲۰ هزار واحد مسکن مهر دیگر در استان خوزستان وجود دارد که باید تلاش کنیم تا خدمات زیربنایی و روبنایی آنها انجام شود، عنوان کرد: خوزستان وضعیت ویژه ای دارد بنابراین باید نگاه ویژه ای ازسوی وزارت در راستای حل مسائل و مشکلات به ویژه در حوزه راه و مسکن به این استان شود ضمن اینکه فرمانداری ها و استانداری خوزستان نیز همواره در این زمینه ها نهایت همکاری را داشته اند.

در حاشیه افتتاح این واحدهای مسکن مهر در منطقه مهرشهر، برخی دیگر از طرح های این پروژه های مسکن مهر ازجمله مسجد ولایت مهرشهر و مجموعه ورزشی تعاون مهرشهر با برخورداری از زمین چمن فوتبال، والیبال و بسکتبال نیز با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر، معاون عمرانی استانداری خوزستان، مدیرکل امور شهری استانداری و سایر مسئولان کشوری و استانی و شهرستانی به بهره برداری رسیدند. ضمن اینکه از طرح های نیمه تمام مسکن مهر منطقه مهرشهر از جمله مدرسه مهر و مسکن مهرهای منطقه زیباشهز نیز در جهت بررسی برای رفع موانع و مشکلات بازدید به عمل آمد.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز ابری
٢۴(°C)
وزش باد ٩(mph)
فشار ٢٩.۶٣(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
رطوبت ٢٩.۶٣(in)