۷۰ میلیارد برای‌ تکمیل‌ تقاطع‌ غیر همسطح‌ اندیمشک

فاقد دیدگاه 17 Views

فرماندار شهرستان اندیمشک گفت: برای احداث تقاطع غیر همسطح میدان بسیج در کمربندی این شهر تاکنون چهل میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

حمیدرضا گودرزی روز یک شنبه در جریان بازدید از روند اجرای این طرح افزود: تقاطع غیر همسطح میدان بسیج ،حلقه اتصال شهرهای اندیمشک ، دزفول ، اهواز و خرم آباد به عنوان یکی از طرح های مهم در حوزه راهسازی با ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی در دست احداث است.
وی افزود: برای تکمیل نهایی این طرح که نقش مهمی در روان سازی ترافیک در کمربندی اندیمشک دارد ۷۰ میلیارد ریال اعتبار دیگر هزینه خواهد شد.
فرماندار اندیمشک اظهار داشت: این پروژه یکی از مهمترین تقاطع های غیر همسطح کشور است که در راستای ایمن سازی و روان سازی ترافیک این نقطه احداث می گردد.
وی افزود: حلقه اتصال شهرهای اندیمشک،دزفول،خرم آباد و اهواز با احداث این تقاطع ایمن شده و ترافیک در این محدوده روان می شود.
گودرزی گفت: پیش بینی می شود زیرگذر این پروژه ظرف یک ماه آینده تکمیل و به بهره برداری برسد.بخشدار مرکزی اندیمشک نیز از عملیات ایمن سازی جاده سد دز خبر داد و گفت: شش کیلومتر از این جاده تعریض می گردد.
هرمز بهاروند افزود: با تعریض این جاده ، عرض آن به شش متر در مسیر رفت و شش متر در مسیر برگشت افزایش می یابد.
وی با اشاره به افزایش سوانح رانندگی در این جاده به دلیل عرض کم افزود: این طرح در راستای کاهش سوانح رانندگی و ایمنی بیشتر اجرا می گردد.

سرویس : آخرین خبرها

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز لطیف
٢٠(°C)
وزش باد ۵(mph)
فشار ٢٩.٧٢(in)
محدوده دید ۴.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٧٢(in)