×
×

اخبار

انتقاد از شارژ بن کارت پرسنل نفت در برنامه تارا
انتشار به درخواست مخاطبین :

انتقاد از شارژ بن کارت پرسنل نفت در برنامه تارا

کارکنان شرکت ملی نفت از نحوه تخصیص بن کارت ها از طریق برنامه تارا بشدت انتقاد کردند.
 • ۲۹ دی ۱۴۰۲
 • افتتاح سالن ورزشی شهید زرین مرکز آموزش نفت اصفهان

  افتتاح سالن ورزشی شهید زرین مرکز آموزش نفت اصفهان

  به گزارش دیدنا به نقل پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران به نقل از روابط عمومی مرکز آموزش اصفهان، همزمان با هفته بسیج، سالن ورزشی سردار شهید زرین مرکز آموزش فنی تخصصی نفت اصفهان با حضور مدیر کل سلامت و تربیت بدنی وزارت نفت و رئیس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران و هیات همراه افتتاح شد.
 • ۰۷ آذر ۱۴۰۲
 • وام های تمسخرآمیز بانک ملی

  وام های تمسخرآمیز بانک ملی

  بانک ملی چند روز است دارد به مشتریان پیامک می‌زند و تبلیغات می‌کند برای اعطای وام مهربانی. در معرفی این طرح هم نوشته شده: «طرح‌مهربانی ملی از جمله طرح‌های جدید اعطای وام قرض‌الحسنه در بانک ملی ایران است که مشتریان و متقاضیان وام می‌توانند در کمترین زمان ممکن تا سقف سه میلیارد ریال (۳۰۰ میلیون تومان) با یک ضامن و با کارمزد ۲ تا ۴ درصد وام دریافت کنند. این طرح امتیازی است و مشتریان، بر اساس میانگین کارکرد ۱ ماه تا ۱۲ ماه حساب خود، امکان دریافت این وام را دارند».
 • لطیفی : تبدیل وضعیت کارگران فقط با آزمون است!

  لطیفی : تبدیل وضعیت کارگران فقط با آزمون است!

  رئیس سازمان اداری و استخدامی با اشاره به تاکید مجلس بر لزوم تبدیل وضعیت همه شرکتی ها اظهار داشت: این طرحی بود که مجلس مطرح کرده بودولی مسیر دولت برای تبدیل وضعیت آزمون است.
 • گردهمایی صنفی کارکنان قراردادی در آستانه سفر علی‌مددی به جنوب

  گردهمایی صنفی کارکنان قراردادی در آستانه سفر علی‌مددی به جنوب

  کارکنان قراردادی صنعت نفت در جنوب در یک گردهمایی صنفی خواستار پایان ۱۲ سال بلاتکلیفی و سرگردانی در قوانین کارگری و کارمندی، تبدیل وضعیت به معین و اعمال کامل و بی قید و شرط مصوبه ساماندهی دی ماه ۱۴۰۰ شدند.
 • ۲۷ آبان ۱۴۰۲
 • کارکنان صنعت نفت در جنوب چه خواسته هایی از معاون وزیر نفت دارند
  انتشار مطالبات همزمان با سفر علی مددی به اهواز:

  کارکنان صنعت نفت در جنوب چه خواسته هایی از معاون وزیر نفت دارند

  به گزارش دیدنا به نقل خبرنگار نفت آنلاین،  بخشی از این خواسته ها به شرح ذیل می باشند: ۱/پیگیری جهت حذف سقف حقوق در جنوب ۲/ رایزنی با نمایندگان مجلس جهت حذف محدودیت حق‌سنوات بازنشستگی ۳/ عودت کسورات مازاد مالیات ۴/ عدم تفکیک نابجای مشاغل عملیاتی ۵/لغو محدودیت تعدیل مدرک در جنوب جهت افزایش انگیزه […]

 • مسوول حراست شرکت پایانه های نفتی ایران منصوب شد
  با حکم عباس غریبی:

  مسوول حراست شرکت پایانه های نفتی ایران منصوب شد

  مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران با صدور حکمی عزیزالله عبدی میکاییل را به عنوان تمشیت حراست شرکت پایانه های نفتی ایران منصوب کرد.
 • فهرست شرکت های تابعه وزارت نفت مشمول واگذاری سال ۱۴۰۲

  فهرست شرکت های تابعه وزارت نفت مشمول واگذاری سال ۱۴۰۲

  در این فهرست شرکت ملی حفاری ایران ، پالایشگاه آبادان، شرکت پالایش گاز پارسیان و پالایش گاز فجر جم همچنان در گروه ۲ شرکت های مشمول واگذاری قرار دارند.
 • ۰۲ آبان ۱۴۰۲